KrakówLive
x = independently organized TED event

This event occurred on
February 28, 2013
6:00pm - 2:00am CET
(UTC +1hr)
Kraków, Małopolskie
Poland

Już wkrótce, w dniu 28 lutego zapraszamy Was na TEDxKrakówLive, niezwykłe wydarzenie podczas którego, wspólnie obejrzymy relację z drugiego dnia najbardziej oczekiwanej w tym roku konferencji TED 2013, odbywającej się od 26 lutego do 1 marca w Kalifornii.

Tym razem będziemy mieli okazję wsłuchać się w głos „Młodych, Mądrych, Nieodkrytych”. Bo taki jest też motyw przewodni tegorocznej konferencji, a prelegenci to przede wszystkim młodzi liderzy zmian i nowych idei. Zapowiada się naprawdę ciekawe wydarzenie! Ci „nieoszlifowane diamenty” to grupa 70 prelegentów, wyłoniona w wyniku poszukiwań zorganizowanych w 2012, na sześciu kontynentach :)

My czekamy z niecierpliwością! Zapraszamy wszystkich, którzy ten wieczór chcą spędzić w atmosferze TEDowych dyskusji, aktywnej wymiany myśli, w gronie ludzi z Krakowa i okolic, od których nie sposób nie zarazić się entuzjazmem i pozytywną energią, z kufelkiem piwa, dla podgrzania debaty :)

Relacja obejmie 3 sesje z środy: Disrupt!, Dream! i Create!

Będziemy w Klubie Pauza (w piwnicy) od 17 a planowany czas rozpoczęcia pierwszej sesji to 17:30. Obiecujemy, że nie będziecie nudzić się w trakcie przerw!

Wstęp jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na naszej stronie. Rejestracja czynna będzie od poniedziałku, 7 lutego.

.............................

We're getting ready for TEDxKrakówLive on 28 February where we'll be viewing a live webcast of the second day of TED in California. It's a unique occasion to see TED as it happens in real time so we hope you can join us!

This time we'll be listening to "The Youny, The Wise, The Undiscovered" as that's the theme of this year's conference. It's going to be a fascinating expreience.

We'll be at Klub Pauza (in the cellar) at ul. Floriańska 18 from 5pm until late. The webcast will start at 5.30pm and during the breaks we'll be asking you to give us some help in planning this year's TEDxKraków, so feel free to join us whenever you can make it.

There is no charge to attend but as we have limited space, it would be really helpful if you could register on our website so that we know how many people to expect. Registration will open on Monday 7 February.

Kino 18
ul. Floriańska 18
Kraków, Małopolskie
Poland
Event type:
TED2013 Simulcast (What is this?)
See more ­T­E­Dx­Kraków­Live events

Organizing team

Ewa
Spohn

Krakow, Poland
Organizer
  • Karolina Wolińska
    Organiser
  • Wioletta Dec
    Organiser