Kyiv
x = independently organized TED event

Theme: TEDxCity2.0

This event occurred on
October 13, 2012
1:00pm - 4:00pm EEST
(UTC +3hrs)
Kyiv
Ukraine

Day of urban inspiration

ArtPrichal (under-bridge gallery)
Naberezhno-Khreschatytska st., pier № 2
Kyiv
Ukraine
Event type:
TEDxCity2.0 (What is this?)
See more ­T­E­Dx­Kyiv events

Speakers

Speakers may not be confirmed. Check event website for more information.

Віктор Зотов

Віктор Зотов привносить в містобудування Києва світові практики урбанізму. Його проекти (Музей Івана Марчука, паспорт Хрещатика) створюють, а не заповнюють публічний простір. Як куратор молодіжного архітектурного фестивалю CANactions, він долучає до міжнародних практик і наступну генерацію.

Маргарита Січкар

Масштабний проект рестораторки та громадської активістки Маргарити Січкар спрямовано на одужання дітей з особливими потребами та аутизмом. Замість холодних стін міських лікарен - природнє оточення тварин та рослин.

Роман Хміль

СОО Ciklum Роман Хміль встиг попрацювати програмістом в Каліфорнії. Потім викинув greencard, повернувся в Україну, побудував одну з найбільших у Східній Європі ІТ-компаній. Зараз Роман створює іноваційний парк Bionic Hill, що суттєво вплине на техно- та еко- розвиток Києва та України взагалі.

Ольга Гужва

Серед інтересів Ольги Гужви - урбаністика та соціологія молоді в сучасному місті. Вона також заснувала та очолює міжнародне академічне он-лайн видання Studies of Changing Societies (SCS journal), що включає відомих вчених та підтримує молодих науковців з країн СНД.

Аврора Огородник

Рестораний критик та ведуча кулінарних шоу, Аврора Огородник прищеплює смак не лише до вишуканих страв. Нові традиції її власного міського кафе та погляди на їжу як соціальний інструмент дозволяють змінювати і наше оточення.

Антон Симкович

Свого часу наймолодший кандидат в мери Ужгорода (у 18 років), Антон Симкович досліджував в Університеті Кембриджу бюрократичну та пенітенціарну системи та продовжує робити це зараз в Україні.

Олександр Соколовський

Підприємець та ініціатор Першого парку сучасної скульптури http://fashionpark.kiev.ua/ Від легкої промисловості, в якій він досяг висот, до міського простору, в якому він творить Перший український парк сучасної скульптури Kyiv Fashion Park, Олександр Соколовський прикрашає середовище і створює можливості для розкриття таланту митців. Один із засновників Ukrainian Fashion Week, Соколовський вірить у силу творчості та ініціативи, що здатні змінити свідомість та ставлення до свого міста.

Ірина Соловей, Олександр Супрунець

Garage Gang Kollektiv втілює в життя інтерактивні проекти міських перетворень та випробовує на практиці новаторські моделі відносин в суспільстві. Програма "Свято генерацій" та міська скульптура "Голос вулиць" вже розбудили соціальну енергію в обласних центрах України. Нова мета - справжня економіка взаємодії.

Organizing team

Olga
Tyegay

Kyiv, Ukraine
Organizer
 • Olga Romanyuk
  ideologist, production manager
 • Roman Zinchenko
  Speaker curator
 • Kseniya Chichkova
  Venue, on-site preparations
 • Halyna Budinkevich
  Participants' experience/registration
 • Andrii Sorohan
  Speaker administrator
 • Olesya Dus
  web-support, music experience
 • Taras Parandii
  partners relations