LazarskiUniversity
x = independently organized TED event

Theme: Sound of inspiration

This event occurred on
May 20, 2017
2:00pm - 6:00pm CEST
(UTC +2hrs)
Warszawa, Mazowieckie
Poland

In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized (subject to certain rules and regulations).

Uczelnia Łazarskiego
Świeradowska 43
Warszawa, Mazowieckie, 02-662
Poland
Event type:
University (What is this?)
See more ­T­E­Dx­Lazarski­University events

Speakers

Speakers may not be confirmed. Check event website for more information.

Jakub Rybicki

Z wykształcenia wschodoznawca i socjolog – co stale każe mu pchać się na Wschód, który kocha szczerze, ale nie wie, czy z wzajemnością. Z pasji i zawodu fotograf, laureat licznych nagród fotograficznych. Zimowy jeździec rowerowy. Autor książki „Po Bajkale”, współpracownik magazynów i portali podróżniczych. Kolekcjoner dziwnych czapek, okazjonalny alpinista, ostatnio himalaista. Rowerem, autostopem, konno i samochodem przejechał około 50 krajów.

Karin Lesiak

Trenerka jogi śmiechu. Ukończyła Laughter Yoga International Uniwersity dr Madana Katarii. Od kilku lat prowadzi sesje i warsztaty jogi śmiechu. Współpracuje z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami. Współtworzy nieformalną grupę "Czego najbardziej" organizującej akcje społeczne. Współorganizuje również spotkania networkingowe na warszawskim Targówku. Prowadzi firmę pomagającą rodzicom i nauczycielom w rozbudzaniu pasji naukowych u dzieci podczas zajęć Małe Mądrale. Znakiem rozpoznawczym jest oczywiście uśmiech.

Łukasz Sadurek

"Łowca głów" z ludzką twarzą, łączący zdobywaną wiedzę z praktycznym jej zastosowaniem w negocjacjach biznesowych. Aktualnie pomaga firmom znaleźć najlepszych pracowników zza naszej wschodniej granicy - Rework Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskim Świecie Korpo jak również w Irlandii, UK, Danii i Rosji. Współzałożyciel Instytutu GEBO. Mówca publiczny kształtujący tężyznę w pięknym świecie Survivalu.

Magdalena Jaworowicz

Odpowiada za komunikację marketingową w regionie Europy Wschodniej w japońskiej firmie z branży automatyki przemysłowej. Organizator eventów w obszarze B2B: wydarzeń budujących relacje z klientami, spotkań edukacyjnych oraz ekspozycji targowych (m.in. targi Automaticon, Plastpol, Taropak). Autorka książek: „Skuteczna komunikacja w nowoczesnej organizacji”, „Event marketing”, „Marketing Płci w komunikowaniu politycznym”; pierwszego w Polsce podręcznika do tworzenia tekstów „Copywriting w Zintegrowanym Komunikowaniu Marketingowym” oraz wielu publikacji naukowych i branżowych (m.in. Marketer +, Marketing w Praktyce, Marketing przy kawie).

Małgorzata Gałązka-Sobotka

Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, Kierownik Katedry Zarządzania i Marketingu, a także Dyrektor programów „MBA w Ochronie Zdrowia” oraz „Executive MBA for Human Resources Professionals”. Wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Doradca Prezydenta Pracodawców RP w obszarze ochrony zdrowia. W XIV edycji „Listy Stu" tworzonej przez Puls Medycyny znalazła się w pierwszej dziesiątce osób, które wywarły największy, pozytywny wpływ na polski system ochrony zdrowia.

Mariusz Bąberski

Przedsiębiorca. Pasjonat zarządzania wiedzą oraz motocykli. Zaangażowany w proces budowania efektywnych mechanizmów wymiany wiedzy w organizacjach. Wykładowca Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Pracował z takimi firmami jak DHL, ING, BRE Bank, Warta, Aviva, Mercedes-Benz, Bank BPH, Citi Bank oraz wieloma innymi. Od 2016 roku zdecydował się stworzyć manufakturę ceramiczną „IBROM Garaż Ceramiki”. W czasie wolnym, wspiera młodszych przyszłych przedsiębiorców w realizacji ich inicjatyw.

Piotr Janowczyk

Rysownik, który dał się uwieść nurtowi street artu i pod pseudonimem Peter Jan wykonuje wielkoformatowe portrety w przestrzeni publicznej. W ciągu kilku lat pokonał trasę od Morza Czarnego za koło podbiegunowe aby realizować swoje prace m.in. w: Odessie, Pradze, Krakowie, Warszawie, Dreźnie, Berlinie. Na co dzień jest związany z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego i WIT gdzie jako dyplomowany historyk sztuki i grafik projektowy zajmuje się oddziaływaniem obrazu tradycyjnego i cyfrowego na współczesną kulturę. Efektem są cykle wykładów, które prowadził w warszawskiej ASP, Europejskiej Akademii Sztuk i Akademii Fotografii oraz seria audycji radiowych Artefakty, gdzie omawiane były tajemnice malarstwa nowożytnego.

Stanisław Trzciński

Kreator kultury, promotor koncertowy, producent i dziennikarz muzyczny oraz wydawca płytowy, twórca wielu wydarzeń artystycznych. Ekspert w dziedzinie marketingu muzycznego. Założyciel i prezes zarządu agencji STX Music Solutions oraz doktorant Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Od 2007 roku producent i organizator uroczystych gal wręczenia najważniejszych nagród muzycznych Gala Fryderyk, z udziałem kilkuset największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Współtwórca agencji eventowej STX JAMBOREE. Wydawca kilku prestiżowych serii płytowych m.in. Pozytywne Wibracje, Pinacolada i Sygnowano Fabryka Trzciny. W 2010 roku stworzył wraz ze swoim wspólnikiem Pozytywne Wibracje Festival. Przez 8 lat prowadził autorską audycję w Radiu PiN.

Organizing team

Ania
Ananczikowa

Warsaw, Poland
Organizer

Bruno
Ciechowski

Warszawa, Poland
Co-organizer