BydgoszczSalon
x = independently organized TED event

Theme: [r]EVOLUTION

This event occurred on
April 22, 2015
6:00pm - 9:00pm CEST
(UTC +2hrs)
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Poland

We see EVOLUTION and REVOLUTION everyday. The world around changes step by step sometimes our point of view changes by evolution sometimes we change by revolution.

Przystań Bydgoszcz
Tamka 2
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Poland
Event type:
Salon (What is this?)
See more ­T­E­Dx­Bydgoszcz­Salon events

Speakers

Speakers may not be confirmed. Check event website for more information.

Michał Pater

Znany podróżnik i vloger. Autor vloga Autostopem na koniec świata. Absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, podróżnik. Swoją przygodę z przemierzaniem świata rozpoczął 16 lat temu w rodzinnych Karkonoszach. Dziś ma 24 lata i doświadczenia z wypraw od Aten aż za koło podbiegunowe,o oraz od Gibraltaru po Władywostok. Początkowo podróżując autostopem i śpiąc po lasach z tytułu ograniczonych środków, dziś czyni to celowo zamieniając się w antropologa poznającego różne kraje od kuchni. Michał opowie o swoich doświadczeniach z trzymiesięcznej podróży autostopem z Polski na Kamczatkę i z powrotem w temacie: "Czego ludzie z zachodu mogą nauczyć się od mieszkańców Syberii."

Mikołaj Sobociński

Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem w promowaniu edukacji bazującej na faktycznych potrzebach i oczekiwaniach studentów. Twórca zgrywalizowanych kursów i członek zespołu odpowiedzialnego za stworzenie Gamedeca – unikatowej specjalizacji na Humanistyce 2.0, UKW.

Tomasz Marcysiak

Wykładowca Katedry Nauk Społecznych. Ekspert w zakresie badań przemian zachodzących na obszarach wiejskich. Metodami socjologii jakościowej bada postawy przedsiębiorcze mieszkańców wsi, kulturę ludową oraz strategie zawodowe i aspiracje edukacyjne młodzieży i dzieci. Organizator licznych obozów naukowych i projektów badawczych dla studentów. Mówi o sobie, że jest tak zwanym socjologiem zaangażowanym lepiej czującym się w terenie niż w gabinecie.

Organizing team

Lukasz
Karwacki

Bydgoszcz, Poland
Organizer
  • Krzysztof Kerl
    Web Developer
  • Mikołaj Grajnert
    Video & PR Manager