Vinnytsia
x = independently organized TED event

Theme: New Reality

This event occurred on
June 29, 2013
10:30am - 2:00pm EEST
(UTC +3hrs)
Vinnytsia
Ukraine

З кожним прокиданням людина, по суті, щоразу потрапляє у новий світ. Доки ми спали, інша половина земної кулі активно жила і творила, а зараз, коли ми на ногах, іншим людям, можливо, сняться нові ідеї. Людство щосекунди продукує незлічиму кількість інформації, часто перевертаючи науку й суспільство догори ногами. Чи можемо ми встигнути за усім цим? Які галузі варті особливої уваги? Якою є довколишня реальність?

Конференція TEDxVinnytsia у 2013 році має назву "Нова реальність", ставлячи за мету утвердження головної цінності нашої цивілізації - ЖИТТЯ. Залежно від наведеного фокусу ми можемо побачити у новому масштабі звичні речі: народження, спілкування, освоєння довколишнього простору, навчання, втілення ідей. Байдуже, чи для цього потрібно піднятися над землею, чи, навпаки, - зазирнути у мікроскоп і збагнути закони всесвіту. На кожному етапі ми докладаємося до формування нової реальності, і те, яким буде світ, коли ми знову прокинемося, залежить і від наших вчинків.

Ми віримо, що навіть у добу тотальної віртуальності людині необхідно постійно актуалізувати себе і світ довкола, те, що є реальним, те, що було до неї, і те, що залишиться для наступних поколінь.

29 червня у Вінниці учасники конференції почули доповіді зі сфер інтернет-ком'юніті, свідомого батьківства, ґендерних відносин та макрофотографії. Також учасники TEDxVinnytsia переглянути найцікавіші виступи світових конференцій TED та обговорили їх у колі однодумців. Свято ідей знову відбулося!

Кінотеатр "Родина"
Kozitskoho St, 47
Vinnytsia, 21000
Ukraine
See more ­T­E­Dx­Vinnytsia events

Speakers

Speakers may not be confirmed. Check event website for more information.

Ірина Олонічева

Член Спілки фотохудожників України, домогосподарка Народилася у Львові. Після закінчення Вінницького педагогічного університету в 1984 році, протягом 6 років працювала педагогом в школі № 32 м. Вінниці. В 90-х роках захопилася фотографією, паралельно займалась живописом. У 2007 році була прийнята до Союзу фотохудожників України. Активна учасниця багатьох міських, республиканських та міжнародних виставок. З персональними виставками відвідала багато міст, серед яких Кривий Ріг, Київ, Вінниця. Телепередачі на вінницьких каналах Віта та ВДТ-6. Публікації в фото-журналах Photographer, Афіша та в обласних періочних виданнях. Захоплюється ландшафтним дизайном, декором, рукоділлям, творами науково-популярної літератіри. Інструктор з фітнесу та йоги. Комунікабельна, активна та креативна. Життєве "кредо": Творчість та оптимізм!

Юлія Гушул

вільний художник, журналіст і редактор Народилася 24 вересня 1980 року в місті Вижниця Чернівецької області в родині художників. З двох років живу у Вінниці. Навчалася в Києво-Могилянській академії на факультеті інформатики, але жодного дня не працювала за спеціальністю: вже на другому курсі почала писати статті в різні столичні періодичні видання. Після закінчення Могилянки влаштувалася в київський журнал «Афіша», де працювала редактором близько п’яти років. Потім рік обіймала посаду головного редактора журналу «Кухня і ванна». Була редактором московського журналу «Домашний ребенок» і російськомовної версії американського журналу Midwifery Today. Зараз як журналіст-фрілансер дописую в київські журнали про архітектуру і декор «Об’єкт» та «Декор», а також в інтернет-видання Gloss.ua. Останні чотири роки багато часу приділяю творчості, беру участь у різноманітних художніх виставках, серед яких – проект південно-африканської художниці Кендіс Брайтц, що виставлявся в PinchukArtCentre (Київ). Мала чотири персональні виставки: дві – у Вінниці, одна – в Києві, одна – в Івано-Франківську. Виховую двох доньок, народжених вдома. Інтереси: хенд-мейд, старовинні ремесла, література, артхаусне кіно, здорове харчування, домашні пологи, природне батьківство, йога. Життєве "кредо": Прислухатися до себе)

Олена Павлова

журналіст, засновник школи жіночой політики Олена Павлова у 2005 році стала відомою завдяки своїй історії з пікетуванням міської ради. Тоді в наметі під міською радою вона разом з трьома дітьми прожила більше двох тижнів. Як результат – було добудовано житло для 26 молодих сімей та відновлено співпрацю між міськрадою та фондом молодіжного житлового кредитування. В розпал кризи у 2008 році започаткувала проект «Український Дід Мороз». Працювала технологом у виборчих кампаніях різних рівнів, а у 2013 році започаткувала першу в Україні школу жіночої політики «Дівчата», де навчає жінок, як стати політиками и при цьому не втратити своїх жіночих рис.

Андрій Соловей

Інтернет-маркетолог, блогер Народився 30 березня 1983 року. З 2008 року працює маркетологом. Автор блогу «Інтернет-маркетинг: теорія і практика». Організатор твітер-баркемпу у Вінниці. Інтереси: футбол, поезія.

Organizing team

Serhiy
Posokhin

Vinnytsia, Ukraine
Organizer
  • Antonina Posokhina
    Art director
  • Tetyana Melnychuk
    Curator
  • Olexandr Wesselenyi
    PR Manager