RawaRiverSalon
x = independently organized TED event

Theme: Podróże – logistyka bezdomności

This event occurred on
December 15, 2013
5:00pm - 7:00pm CET
(UTC +1hr)
Katowice, Śląskie
Poland

Zima może nie sprzyja podróżowaniu, ale to doskonały czas, aby zacząć planować wyprawy na kolejny rok. Na grudniowym TEDxRawaRiverSalon podejmiemy temat podróży, jako swoistej logistyki bezdomności.
W swojej prezentacji TEDTalk Stefen Sagmeister opowie o tym, jak zaplanował swoje roczne wakacje, wpisując je najpierw… do kalendarza. Zwróci też uwagę, jak pozytywny wpływ miało to na jego rozwój zawodowy.

Posłuchamy, jak w podróżach mogą pomóc nowe technologie i jak zostać wytrawnym coachsurferem? O swoich przygodach z tym sposobem odwiedzania nowych miejsc opowie Anna Rasiewicz.

Michał Piec przybliży z kolei temat podróży ultraniskobudżetowych. Udało mu się pieszo, rowerem, autostopem i tanimi liniami lotniczymi odwiedzić łącznie ponad 50 krajów świata.

Wyprawy to doskonały sposób na lepsze poznawanie siebie. Matthew Childs – dziennikarz Playboya i pracownik agencji interaktywnej Razorfish w swojej TEDTalk przybliży dziewięć zasad wspinaczki górskiej, będących podsumowaniem jego wieloletnich doświadczeń. Okazuje się, że reguły te doskonale pasują do codziennego życia na „poziomych powierzchniach”.

Biała Małpa
3 maja 38
Katowice, Śląskie
Poland
See more ­T­E­Dx­Rawa­River­Salon events

Organizing team

Pawe
Wyszomirski

Katowice, Poland
Organizer