Lisa Bu

Lisa Bu: Si librat ta hapin mendjen.

3,184,901 views • 6:16
Subtitles in 48 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Cfare ndodh kur nje enderr qe ke patur qe femije... nuk behet realitet. Ndersa Lisa Bu adaptohet me jeten e re ne Sh.B.A., ajo i drejtohet librave per te zhvilluar mendjen e saj dhe te krijoje nje rruge te re per veten. Ne kete fjalim kaq te dashur dhe personal, ajo ndan kete qasje unike te saj me te lexuarit.

About the speaker
Lisa Bu · Passionate reader

Lisa Bu has built a career helping people find great stories to listen to. Now she tells her own story.

Lisa Bu has built a career helping people find great stories to listen to. Now she tells her own story.