Joe Kowan

Si e mposhta frikën për skenën

2,275,177 views • 8:03
Subtitles in 38 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Ndjesia e frikës njerëzore na ka shërbyer mirë si qënie të vogla, duke na dhënë një përqëndrim të saktë për të shmangur vrasjen nga kafshet e tjera. Por nuk duket kaq perfekte, kur e njëjta ndiesi e frikes shfaqet përpara 20 fansave të musikës folk në një mbrëmje të Marte të muzikës live. Duart djersiten dhe dridhen, shikimi turbullohet dhe truri të thotë VRAPO: është frika ndaj skenës. Në këtë fjalim të shkurtër dhe melodioz, Joe Kowan tregon se si e mposhti atë.

About the speaker
Joe Kowan · Musician and graphic designer

By day he's a graphic designer, and by night Joe Kowan is a quirky folk singer-songwriter.

By day he's a graphic designer, and by night Joe Kowan is a quirky folk singer-songwriter.