Sheryl Sandberg

Sheryl Sandberg: Pse kemi kaq pak gra lidere

7,614,758 views • 14:58
Subtitles in 46 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Zyrtarja kryesore e operacioneve (COO) e Facebook, Sheryl Sandberg, hulumton se pse një përqindje më e vogël e grave sesa e mashkujve arrijnë në maje të profesionit të tyre — dhe ofron tri këshilla shumë të fuqishme për gratë që mëtojnë kreun.

About the speaker
Sheryl Sandberg · COO, Facebook

As the COO at the helm of Facebook, Sheryl Sandberg juggles the tasks of monetizing the world’s largest social networking site while keeping its users happy and engaged.

As the COO at the helm of Facebook, Sheryl Sandberg juggles the tasks of monetizing the world’s largest social networking site while keeping its users happy and engaged.