Ron Gutman

Ron Gutman: Fuqia e fshehur e buzëqeshjes

4,675,691 views • 7:26
Subtitles in 51 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Ron Gutman rishikon nje sërë studimesh rreth të qeshurit, dhe shpalos disa rezultate te habitshme.A e dini qe buzeqeshja mund te jete parashikuese e jete-gjatesise tuaj-dhe ajo buzeqshje e thjeshte eshte nje sensacion i matshem duke perfshire te gjithe lumturine?

About the speaker
Ron Gutman · Entrepreneur

Ron Gutman is the founder and CEO of HealthTap, free mobile and online apps for health info. He's also the organizer of TEDxSiliconValley.

Ron Gutman is the founder and CEO of HealthTap, free mobile and online apps for health info. He's also the organizer of TEDxSiliconValley.