Phil Hansen

Phil Hansen: Perqafo dridhjen

2,167,136 views • 10:01
Subtitles in 31 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Ne shkollen e artit, Phil Hansen zhvilloi nje dridhje ne duar qe e ndaluan te krijonte vizatimet me pika qe aq shume i donte. Hansen ndjehej i derrmuar, duke u endur pa nje qellim. Kjo, deri ne momentin kur nje neurolog i beri nje sugjerim te thjeshte: perqafo keto kufizime... dhe kaloji ato.

About the speaker
Phil Hansen · Multimedia artist

Taking a cue from his own artistic journey, Phil Hansen challenges us to spark our creativity by thinking inside the box.

Taking a cue from his own artistic journey, Phil Hansen challenges us to spark our creativity by thinking inside the box.