Paula Johnson

Kujdesi shendetsor ... i tij dhe i saj

1,089,959 views • 14:42
Subtitles in 32 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Cdo qelize ne trupin e njeriut ka gjini, qe do te thote se grate dhe burrat dallohen deri ne nivele qelizore. Prape, shume shpesh, kerkimi dhe mjekesia e neglizhojne kete veshtrim — dhe aktit qe dy gjinite i pergjigjen cuditerisht ne menyre te ndryshme semundjes apo trajtimit. Sic na pershkruan mjekja pioniere Paula Johnson, t'i futesh te gjithe ne te njejtin kategori do te thote qe ne fakt po ia le shansit shendetin e gruas. Eshte koha ta mendojme perseri.

About the speaker
Paula Johnson · Women's-health expert

Dr. Paula Johnson is a pioneer in looking at health from a woman's perspective.

Dr. Paula Johnson is a pioneer in looking at health from a woman's perspective.