Nilofer Merchant

Nilofer Merchant: Ke nje takim? Bej nje shetitje.

2,759,045 views • 3:28
Subtitles in 49 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Nilofer Merchant sugjeron nje ide te vogel e cila mund te kete nje impakt te madh ne jeten dhe shendetin tend: Heren tjeter qe do te kesh nje takim, ktheje ne nje "takim shetites" — dhe leri idete te rrjedhin ndersa ecen e bisedon.

About the speaker
Nilofer Merchant · Corporate director, author

Business innovator Nilofer Merchant thinks deeply about the frameworks, strategies and cultural values of companies.

Business innovator Nilofer Merchant thinks deeply about the frameworks, strategies and cultural values of companies.