Morley

Molrey këndon "Women of Hope" (Gratë shprese)

309,984 views • 5:30
Subtitles in 36 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

E frymëzuar nga thirrja për veprim e politikanes birmane Aung San Suu Kyi "Nëse ndiheni të pafuqishëm, ndihmoni dikë", Morley kompozoi këtë këngë. Ajo e këndon atë me zërin e saj të ngohtë dhe të mrekullueshëm në TEDxWomen.

About the speaker
Morley · Singer-songwriter

Composer, singer and producer Morley breathes sensuality into activism with her worldly lyrical stance.

Composer, singer and producer Morley breathes sensuality into activism with her worldly lyrical stance.