Mark Shaw

Mark Shaw: Nje demonstrim shume i thate

1,555,714 views • 5:31
Subtitles in 37 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Mark Shaw demonstron Ultra-Ever Dry, nje llak leng-rezistent i cili sherben si nje mburoje e fuqishme kunder ujit dhe materialeve te tjera me baze uji. Ne nivelin mikro, llaku mbulon siperfaqen me nje cader ajri ne menyre qe uji te rreshqase me kontaktin. Shikoni demonstrimin e shkruter por mjaft ngacmues.

About the speaker
Mark Shaw · Macroencapsulator

Mark Shaw develops technologies to contain hazardous waste, storm water and radioactives.

Mark Shaw develops technologies to contain hazardous waste, storm water and radioactives.