Jonathan Klein

Jonathan Klein: Foto qe ndryshuan boten

1,212,549 views • 6:02
Subtitles in 36 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Fotografet bejne me shume se dokumentim te hostorise— ata e bejne ate . Ne Universitetin TED, Jonathan Klein o Imazheve Getty tregon disa nga portretet dhe flet per cka ndodh kur nje gjenerate sheh nje imazh aq te fuqishem qe nuk mund te shohin me larg— ose prapa.

About the speaker
Jonathan Klein · Executive

Jonathan Klein runs Getty Images, a stock photo agency whose vast archive of still photography and illustrations is a mainstay of the creative class.

Jonathan Klein runs Getty Images, a stock photo agency whose vast archive of still photography and illustrations is a mainstay of the creative class.