Joe Smith

Si perdoret letra e duarve

3,286,264 views • 4:31
Subtitles in 41 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Ju e perdorni cdo dite letren e duarve per te thare duart, por ka shume mundesi qe ju te mos e perdorni ate si duhet. Ne kete fjalim te shkurter ftillues dhe argetues, Joe Smith na tregon sekretet e nje teknike perfekte per perdorimin e letres se duarve. (Filmuar ne TEDxConcordiaUPortland).

About the speaker
Joe Smith · Lawyer

Joe Smith is an active figure in the Oregon community and a powerful advocate for proper paper towel use.

Joe Smith is an active figure in the Oregon community and a powerful advocate for proper paper towel use.