Jessi Arrington

Xhessi Arrington: Veshja pa te reja

1,202,019 views • 5:24
Subtitles in 39 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Stilistja Xhessi Arrington nuk mori asgje me vete per udhetimin e saj ne TED pervec se 7 pale te brendshme, duke blere rrobat e tjera ne dyqane te dores te dyte ne Los Angeles. Eshtë një meditim mbi konsumin e ndërgjegjshëm - duke përfunduar në një ylber me ngjyra te ndryshme dhe të krijimtarisë

About the speaker
Jessi Arrington · Designer

Jessi Arrington is a color-loving designer based in Brooklyn.

Jessi Arrington is a color-loving designer based in Brooklyn.