JD Schramm

JD Schramm:Thyerja e qetesise per te mbijetuarit nga vetevrasja

1,628,056 views • 4:14
Subtitles in 41 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Edhe ateher kur jeta jone duket e mire nga jashte, jeta perbrenda mund te jete shume e dhimbshme, duke i lene disa te vendosin drejt fundit te jetes. Tek TEDYou, JD Schramm na kerkon neve ta thejme qetesin e cila e mbulon vetvrasjen, dhe krijon shume me teper burime per ti ndihmuar njerezit te cilet deshirojne ta marrin veten pas largimit nga vdekja: Artikulli: http://t.co/wsNrY9C

About the speaker
JD Schramm · Communicator

JD Schramm teaches future business leaders both the theoretical and practical aspects of communication.

JD Schramm teaches future business leaders both the theoretical and practical aspects of communication.