J.J. Abrams

Мистериозната кутија на Џеј Џеј Абрамс

3,533,352 views • 18:02
Subtitles in 30 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Џеј Џеј Абрамс ни ја раскажува неговата љубов кон неоткриените мистерии - пасија која е очигледна во неговите филмови и ТВ серии, вклучувајќи ги Cloverfield, Lost и Alias — уште од неговите магични почетоци.

About the speaker
J.J. Abrams · Filmmaker

Writer, director and producer J.J. Abrams makes smart, addictive dramas like TV's Lost, and films like Cloverfield and the new Star Trek.

Writer, director and producer J.J. Abrams makes smart, addictive dramas like TV's Lost, and films like Cloverfield and the new Star Trek.