David Pogue

David Pogue: 10 keshillat qe do t'ju kursejne kohe ne perdorimin e teknologjise

4,856,695 views • 5:44
Subtitles in 44 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Gazetari i teknologjise David Pogue, ndan me ju 10 keshilla, te thjeshta dhe te mencura, ne lidhje me kompjuterin, web, aparate celulare dhe aparat fotografik. Ndoshta dhe i njihni disa prej tyre— por nje qe se kishit degjuar me pare do ta gjeni patjeter.

About the speaker
David Pogue · Technology columnist

David Pogue is the personal technology columnist for the New York Times and a tech correspondent for CBS News. He's also one of the world's bestselling how-to authors, with titles in the For Dummies series and his own line of "Missing Manual" books.

David Pogue is the personal technology columnist for the New York Times and a tech correspondent for CBS News. He's also one of the world's bestselling how-to authors, with titles in the For Dummies series and his own line of "Missing Manual" books.