Charlie Todd

Pervoja e perbashket e absurditetit

2,784,890 views • 12:04
Subtitles in 39 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Charlie Todd shkakton skena te cuditshme, qesharake dhe te papritura ne publik. Shtatedhjete kercimtarë te sinkronizuar ne dritare te dyqaneve, " ghostbusters" duke vrapuar neper Librarine Publike te New York-ut dhene vjetorin e shetije pa pantollona ne metro . Ne TED Bloomington ai tregon se si grupi i tij, perpirsohet kudo, i perdor keto skena qe t'i beje njerezit se bashku.

About the speaker
Charlie Todd · Comedian

Charlie Todd is the creator of Improv Everywhere, a group that creates absurd and joyful public scenes.

Charlie Todd is the creator of Improv Everywhere, a group that creates absurd and joyful public scenes.