Camille Seaman

Camille Seaman: Fotografi nga nje ndjekese stuhish

1,608,944 views • 3:26
Subtitles in 48 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Fotografja Camile Seaman ka ndjekur stuhite per 5 vjet rradhazi. Gjate kesaj fjale, ajo na tregon fotografi te mrekullueshme dhe sureale te parajses se reve.

About the speaker
Camille Seaman · Photographer

TED Senior Fellow Camille Seaman photographs big ice and big clouds.

TED Senior Fellow Camille Seaman photographs big ice and big clouds.