Arianna Huffington

Arianna Huffington: Si te kesh sukses? Fle me shume

4,314,191 views • 4:10
Subtitles in 57 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Ne kete fjalim te shkurter, Arianna Huffington ndane me ne nje ide te vogel qe mund te zgjoje idete e medha: fuqine e nje gjumi te mire nate. Ne vend qe te ankohemi per deficite gjumi, ajo na nxit qe ti mbyllim syte dhe ta shohim fotografine e madhe: Ne mund te fleme per te rritur produktivitetin dhe gezimin-dhe vendimarrjen me te mencur.

About the speaker
Arianna Huffington · Journalist

Arianna Huffington is the co-founder and former editor-in-chief of The Huffington Post, a nationally syndicated columnist, and author of thirteen books. She is the co-host of “Left, Right & Center,” a political roundtable radio program.

Arianna Huffington is the co-founder and former editor-in-chief of The Huffington Post, a nationally syndicated columnist, and author of thirteen books. She is the co-host of “Left, Right & Center,” a political roundtable radio program.