Adam Savage

Fiksimet e Adam Savage

1,703,105 views • 15:38
Subtitles in 37 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Në EG'08, Adam Savage flet për magjepsjen e tij me zogun dodo, dhe se si ajo e drejtoi në kërkime të dyfishta të çuditshme dhe habitshme. Kjo është një aventurë e këndshme përmes mendjes së tij të ngulët krijuese.

About the speaker
Adam Savage · Maker, critical thinker

Adam Savage is an internationally renowned television producer, host and public speaker.

Adam Savage is an internationally renowned television producer, host and public speaker.