Adam Sadowsky

Adam Sadowsky nderton nje video me muzike virale.

1,061,323 views • 14:28
Subtitles in 33 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Banda OK Go enderronte idene e nje makinerie te madhe si ajo e Rube Goldberg per videoclipin e tyre te ardhshem , — dhe ekipi i Adam Sadowsky ishte ngarkuar per ta ndertuar ate. Ai na tregon historine dhe perpjekjet e ndertimit te komplikuar qe u be menjehere nje sensacion i bujshem ne YouTube.

About the speaker
Adam Sadowsky · Creative entrepreneur

As the president of Syyn Labs, Adam Sadowsky merges art and technology to create interactive projects big and small.

As the president of Syyn Labs, Adam Sadowsky merges art and technology to create interactive projects big and small.