Adam Grosser

Frigoriferi Ekologjik i Adam Grosser

859,371 views • 3:31
Subtitles in 51 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Adam Grosser flet mbi projektin e një frigoriferi që punon pa elektricitet dhe mbi shpërndarjen e ketij mjeti kaq vital nëpër klinika dhe fshatra nëpër botë. Duke përdor teknologji të vjetër, ai ka kriju një sistem të ri që funksion.

About the speaker
Adam Grosser · Venture capitalist

Adam Grosser is a general partner at Foundation Capital — and a refrigeration visionary.

Adam Grosser is a general partner at Foundation Capital — and a refrigeration visionary.