Julia Sweeney

Julia Sweeney ka "Fjalimin"

3,375,007 views • 5:16
Subtitles in 41 languages
Up next
Details
Discussion
Details About the talk

Pamvaresisht perpjekjeve te saj me te mira, komediania Julia Sweeney eshte e detyruar te thote nje genjeshter te bardhe kur vajza e saj 8 - vjecare fillon te mesoj rreth riprodhimit te bretkosave — dhe fillon te bej disa pyetje shume te zgjuara.

About the speaker
Julia Sweeney · Actor, comedian, playwright

Julia Sweeney creates comedic works that tackle deep issues: cancer, family, faith.

Julia Sweeney creates comedic works that tackle deep issues: cancer, family, faith.