PolitechnikaGdanska

x = independently organized TED event

Theme: Be active!

Gdansk, Poland
November 9th, 2012

About this event

TEDxPolitechnikaGdanska is an event which concentrates around a subject of broadly defined activity. Through the subject of the conference: “Be active” we would like to gather the speakers and the audience who will debate on the opportunity of self development and development of the society through social, professional, scientific, artistic, sporting activities or any other energizing and bringing effects activities.
From this place, we – the students- the organizators of TEDxPolitechnikaGdańska would like to invite you to participate in the project. You are welcome to become Partners of TEDxPolitechnikaGdanska.

Confirmed Speakers

 • Łukasz Olechnowicz
  Lubi aktywny tryb życia i innowacje co udało mu się połączyć zakładając firmę dystrybuującą pięciopalczaste obuwie sportowe (www.v5f.pl). Przede wszystkim lubi pracę z ludźmi oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, dlatego szkoli i doradza w zakresie zarządzania projektami oraz wspiera młodych przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.
 • Wojciech Tremiszewski
  Wojciech Tremiszewski, rocznik 1978, z wykształcenia polonista. Występuje min. w Kabarecie Limo i teatrze improwizacji W Gorącej Wodzie Kompani oraz serialu improwizowanym Spadkobiercy. Mąż, ojciec, meloman, fan NBA i kotów.
 • Grzegorz Byczek
  Z pasją pracuje w obszarze sięgania po nowe w życiu, świadomej zmiany zawodowej i znajdowania balansu między życiem osobistym i pracą. Interesuje się i praktykuje metodę Lowena, która opierając się na przekonaniu że ciało integruje osobowość daje doskonałą możliwość pomagania i rozwoju.. Obecnie jest w szkoleniu organizowanym przez Florida Society for Bioenergetic Analysis. Gościnnie występuje w spektaklu „Hamlet” w Teatrze Współczesnym w Warszawie.
 • Joanna Gdaniec
  Menadżer i coach zespołu sprzedażowego Architektów Kariery, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. W Architektach Kariery od podstaw stworzyła dział sprzedaży innowacyjnych usług doradczych. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, specjalistami oraz klientami biznesowymi. Od 2005 roku jest również przedsiębiorcą, który proaktywnie kolekcjonuje doświadczenia związane z prowadzeniem przedsiębiorstw: od ich tworzenia, realizowania wypracowanej strategii, zarządzania sprzedażą, selekcją i rekrutacją pracowników, po dzielenie się wiedzą i prowadzenie szkoleń z zakresu sprzedaży, osiągania celów oraz umiejętności miękkich. Swoje doświadczenia wykorzystuje, by inspirować innych do podążania śladami “własnej legendy” wg zasady “rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.
 • Krzysztof Malicki

Venue and Details

Aula PG
Narutowicza 11/12
Gdansk, 80-233
Poland

Event Type (what is this?) University

This event occurred in the past.
See more TEDxPolitechnikaGdanska events »

Organizer

Joanna Pniewska
Rumia, Poland

View Profile »

Team

Sebastian Stefański
Main organizer
Marek Biernat
Main organizer and contact for companies