PolitechnikaGdanska
x = independently organized TED event

Theme: Be active!

This event occurred on
November 9, 2012
4:00pm - 8:00pm CET
(UTC +1hr)
Gdansk, PM
Poland

TEDxPolitechnikaGdanska is an event which concentrates around a subject of broadly defined activity. Through the subject of the conference: “Be active” we would like to gather the speakers and the audience who will debate on the opportunity of self development and development of the society through social, professional, scientific, artistic, sporting activities or any other energizing and bringing effects activities.
From this place, we – the students- the organizators of TEDxPolitechnikaGdańska would like to invite you to participate in the project. You are welcome to become Partners of TEDxPolitechnikaGdanska.

Aula PG
Narutowicza 11/12
Gdansk, PM, 80-233
Poland
Event type:
University (What is this?)
See more ­T­E­Dx­Politechnika­Gdanska events

Speakers

Speakers may not be confirmed. Check event website for more information.

Łukasz Olechnowicz

Lubi aktywny tryb życia i innowacje co udało mu się połączyć zakładając firmę dystrybuującą pięciopalczaste obuwie sportowe (www.v5f.pl). Przede wszystkim lubi pracę z ludźmi oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą, dlatego szkoli i doradza w zakresie zarządzania projektami oraz wspiera młodych przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Wojciech Tremiszewski

Wojciech Tremiszewski, rocznik 1978, z wykształcenia polonista. Występuje min. w Kabarecie Limo i teatrze improwizacji W Gorącej Wodzie Kompani oraz serialu improwizowanym Spadkobiercy. Mąż, ojciec, meloman, fan NBA i kotów.

Grzegorz Byczek

Z pasją pracuje w obszarze sięgania po nowe w życiu, świadomej zmiany zawodowej i znajdowania balansu między życiem osobistym i pracą. Interesuje się i praktykuje metodę Lowena, która opierając się na przekonaniu że ciało integruje osobowość daje doskonałą możliwość pomagania i rozwoju.. Obecnie jest w szkoleniu organizowanym przez Florida Society for Bioenergetic Analysis. Gościnnie występuje w spektaklu „Hamlet” w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

Joanna Gdaniec

Menadżer i coach zespołu sprzedażowego Architektów Kariery, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. W Architektach Kariery od podstaw stworzyła dział sprzedaży innowacyjnych usług doradczych. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, specjalistami oraz klientami biznesowymi. Od 2005 roku jest również przedsiębiorcą, który proaktywnie kolekcjonuje doświadczenia związane z prowadzeniem przedsiębiorstw: od ich tworzenia, realizowania wypracowanej strategii, zarządzania sprzedażą, selekcją i rekrutacją pracowników, po dzielenie się wiedzą i prowadzenie szkoleń z zakresu sprzedaży, osiągania celów oraz umiejętności miękkich. Swoje doświadczenia wykorzystuje, by inspirować innych do podążania śladami “własnej legendy” wg zasady “rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Krzysztof Malicki

Organizing team

Joanna
Pniewska

Rumia, Poland
Organizer
  • Sebastian Stefański
    Main organizer
  • Marek Biernat
    Main organizer and contact for companies