RawaRiverSalon

x = independently organized TED event

Theme: Podróże – logistyka bezdomności

Katowice, Poland
December 15th, 2013

Watch video from the event

Please install flash player to see this video.

More videos from the TEDx YouTube Channel »

View photos from the event on Flickr

About this event

Zima może nie sprzyja podróżowaniu, ale to doskonały czas, aby zacząć planować wyprawy na kolejny rok. Na grudniowym TEDxRawaRiverSalon podejmiemy temat podróży, jako swoistej logistyki bezdomności.
W swojej prezentacji TEDTalk Stefen Sagmeister opowie o tym, jak zaplanował swoje roczne wakacje, wpisując je najpierw… do kalendarza. Zwróci też uwagę, jak pozytywny wpływ miało to na jego rozwój zawodowy.

Posłuchamy, jak w podróżach mogą pomóc nowe technologie i jak zostać wytrawnym coachsurferem? O swoich przygodach z tym sposobem odwiedzania nowych miejsc opowie Anna Rasiewicz.

Michał Piec przybliży z kolei temat podróży ultraniskobudżetowych. Udało mu się pieszo, rowerem, autostopem i tanimi liniami lotniczymi odwiedzić łącznie ponad 50 krajów świata.

Wyprawy to doskonały sposób na lepsze poznawanie siebie. Matthew Childs – dziennikarz Playboya i pracownik agencji interaktywnej Razorfish w swojej TEDTalk przybliży dziewięć zasad wspinaczki górskiej, będących podsumowaniem jego wieloletnich doświadczeń. Okazuje się, że reguły te doskonale pasują do codziennego życia na „poziomych powierzchniach”.

Venue and Details

Biała Małpa
3 maja 38
Katowice,
Poland

This event occurred in the past.
See more TEDxRawaRiverSalon events »

Organizer 199504

Pawel Wyszomirski
Katowice, Poland

View Profile »