RawaRiverSalon

x = independently organized TED event

Theme: Być jak Richard Branson!

Katowice, Poland
October 20th, 2013

About this event

Sir Richard Branson to dziś ikona popkultury. W kolorowych czasopismach pojawia się równie często, jak Doda czy „Honey” Skarbek. Jednak przede wszystkim to przedsiębiorca pełen pasji, którego majątek w 2012 r. był szacowany na ponad 4,5 mld. dolarów.
Zaczynał bardzo skromnie od sprzedaży drzewek świątecznych, papużek falistych i wydawania czasopisma w kościelnej krypcie. Dzisiaj sieć spółek o nazwie Virgin oplata nie tylko całą ziemię, oceany ale i kosmos.Oprócz zarządzania firmami Branson znajduje czas na bicie rekordów lotów balonem i działalność charytatywną. W 2008 r. na swojej wyspie Necker zorganizował szczyt, na którym goście mieli zająć się problemem globalnego ocieplenia. Zasiada też w jednej z komisji ONZ.

Jak jeden człowiek znajduje czas na te wszystkie pomysły? Na czym polega fenomen Richarda Bransona? W rozmowie TEDTalk z Richardem Bransonem wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania. Będzie to z pewnością bardzo inspirujące spotkanie.

Poza tym posłuchamy Setha Godina – guru marketingu i zobaczymy na żywo Dominika Koziarskiego z firmy i3D. Opowie on o znaczeniu wielowątkowości w pracy.

Venue and Details

Biała Małpa
3 maja 38
Katowice,
Poland

This event occurred in the past.
See more TEDxRawaRiverSalon events »

Organizer 199504

Pawel Wyszomirski
Katowice, Poland

View Profile »