Loading…

Jessi Arrington:
Xhessi Arrington: Veshja pa te reja

TEDActive 2011 · 5:24 · Filmed Mar 2011
Subtitles available in 39 languages
View interactive transcript
1,027,299 Total views
Your impact
Share this talk and
track your influence!

Stilistja Xhessi Arrington nuk mori asgje me vete per udhetimin e saj ne TED pervec se 7 pale te brendshme, duke blere rrobat e tjera ne dyqane te dores te dyte ne Los Angeles. Eshtë një meditim mbi konsumin e ndërgjegjshëm - duke përfunduar në një ylber me ngjyra te ndryshme dhe të krijimtarisë

Designer
Jessi Arrington is a color-loving designer based in Brooklyn. Full bio
This talk was presented at an official TED conference, and was featured by our editors on the home page.

Discuss

181 comments

Enthusiastically agree? Respectfully beg to differ? Have your say here.

2000 characters remaining
Please or sign up to add comments.
Sort comments by
There are currently no comments for this talk.